Január 2018
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
09:00
5600 Békéscsaba Szeberényi tér 2.
Dátum :  2018-01-06
7
8
08:00
5600 Békéscsaba Árpád sor 22.
Dátum :  2018-01-08
9
08:00
Dátum :  2018-01-09
10
08:00
Dátum :  2018-01-10
11
08:00
Dátum :  2018-01-11
12
08:00
Dátum :  2018-01-12
13
14
15
16:00
5600 Békéscsaba Szeberényi tér 2.
Dátum :  2018-01-15
16
16:00
5600 Békéscsaba Szeberényi tér 2.
Dátum :  2018-01-16
17
16:00
5600 Békéscsaba Szeberényi tér 2.
Dátum :  2018-01-17
18
16:00
5600 Békéscsaba Szeberényi tér 2.
Dátum :  2018-01-18
19
16:00
5600 Békéscsaba Szeberényi tér 2.
Dátum :  2018-01-19
20
21
22
23
24
25
26
17:00
Dátum :  2018-01-26
27
28
29
30
31

egyszazalek20160202

penziranytu logo

ecdl logo

bme-logo

FTH jelveny

Iskolánk amatőr kézilabda csapatainak eredményei

Az idei tanévben is szép eredményeket ért el iskolánk amatőr lány- és fiú kézilabda csapata.
A lányok a városi bajnokságot megnyerték, a megyei döntőn második helyen végeztek.
A fiúk a városi és megyei küzdelmeket is megnyerték, így kivívták az országos döntőn való részvétel jogát.
Nyíregyházán a csoport mérkőzéseket nyerve jutottak a négyes döntőbe, ahol a későbbi első helyezettel vívtak nagy csatát. Sajnos a győzelem nem sikerült, így a kisdöntőbe került a csapat. Nagy szívvel és lelkesedéssel végül győzelemmel zártuk a döntőt és bronzéremmel térhettünk haza.
Gratulálunk a csapatoknak!  BENKŐNÉ PETRI SZILVIA

Lányok Városi bajnokság I.hely
Álló: Baracsi Dóra, Zágonyi Bernadett, Légrádi Réka, Kincses Lilla, Cselei Nóra, Hrabovszky Regina, Tánczos Eliza, Virág Erna, Benkőné Petri Szilvia
Ülő: Varga Petra, Molnár Alexandra, Tóth Renáta, Tóth Cintia, Megyeri Henrietta, Tuska Mária

Bővebben: Iskolánk amatőr kézilabda csapatainak eredményei

 

 

 

 

 

 


Megyei döntő lányok 2.hely
Álló: Töth Renáta, Zágonyi Bernadett, Baracsi Dóra, Benkőné Petri Szilvia, Szekeres Evelin, Tuska Mária, Kvasz Nikolett, Hrabovszky Regina, Varga Petra
guggol: Molnár Alexandra, Kincses Lilla, Megyeri Henrietta, Kudlák Ami, Tóth Erna

Bővebben: Iskolánk amatőr kézilabda csapatainak eredményei

 

 

 

 

 

 

 

 


Fiú kézilabda csapat: városi, megyei 1.helyezett, országos döntőn III.helyezett
Álló: Csicsely Ákos, Szabó Donát, Tóth Kristóf, Darabos György, Benkőné Petri Szilvia, Péter Bálint, Subasicz András
Guggol: Kónya Kreszcensz, Vadász Levente, Tímár Kirill, Koszecz Máté, Korcsmáros Csaba, Ilyés Ákos, Szász Attila
A városi küzdelmekben a csapat tagja volt Zelenyánszki András is!

Bővebben: Iskolánk amatőr kézilabda csapatainak eredményei

Diákolimpia városi döntő

III. korcsoportos Diákolimpia városi döntő IV. hely.

Álló sor:
Kesjár Ruben edző, Vida-Szűcs Kevin, Nagy Árpád, Ránkli Marcell, Fodor Botond, Szelezsán Zsombor, Váczi Roland, Markóczi Marcell, Lukács Balázs
Ülnek:
Nagy Kristóf, Apáti Bálint, Frisnyicz Kevin
Fekszenek:
Kiss Ákos, Técsy Gyula
Bővebben: Diákolimpia városi döntő

Diákolimpia Megyei Döntő

V-VI. korcsoportos Diákolimpia Megyei Döntő 8.hely

Álló sor:
Czakó Tímea, Kondacs Dina, Szikora Sára, Szekeres Evelin, Ránkli Lilla, Moósz Laura, Ránkli Hella, Frankó Boglárka, Kesjár Ruben edző
Fekvő sor:
Kvasz Nikolett, Sajben Gerda
Bővebben: Diákolimpia Megyei Döntő