Naptár

Október 2018
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
11:00
Evangélikus Nagytemplom
Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
Dátum :  2018-10-13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
15:00
Dátum :  2018-10-25
26
27
28
29
00:00
Jó pihenést, hasznos feltöltődést kívánunk.
Dátum :  2018-10-29
30
00:00
Jó pihenést, hasznos feltöltődést kívánunk.
Dátum :  2018-10-30
31
00:00
Jó pihenést, hasznos feltöltődést kívánunk.
Dátum :  2018-10-31

Adó 1 % 2018

penziranytu logo

ecdl logo

bme-logo

FTH jelveny

Iskolánk amatőr kézilabda csapatainak eredményei

Az idei tanévben is szép eredményeket ért el iskolánk amatőr lány- és fiú kézilabda csapata.
A lányok a városi bajnokságot megnyerték, a megyei döntőn második helyen végeztek.
A fiúk a városi és megyei küzdelmeket is megnyerték, így kivívták az országos döntőn való részvétel jogát.
Nyíregyházán a csoport mérkőzéseket nyerve jutottak a négyes döntőbe, ahol a későbbi első helyezettel vívtak nagy csatát. Sajnos a győzelem nem sikerült, így a kisdöntőbe került a csapat. Nagy szívvel és lelkesedéssel végül győzelemmel zártuk a döntőt és bronzéremmel térhettünk haza.
Gratulálunk a csapatoknak!  BENKŐNÉ PETRI SZILVIA

Lányok Városi bajnokság I.hely
Álló: Baracsi Dóra, Zágonyi Bernadett, Légrádi Réka, Kincses Lilla, Cselei Nóra, Hrabovszky Regina, Tánczos Eliza, Virág Erna, Benkőné Petri Szilvia
Ülő: Varga Petra, Molnár Alexandra, Tóth Renáta, Tóth Cintia, Megyeri Henrietta, Tuska Mária

b_500×0_500×0_16777215_00_images_cikkek2017_elsokep.jpg

 

 

 

 

 

 


Megyei döntő lányok 2.hely
Álló: Töth Renáta, Zágonyi Bernadett, Baracsi Dóra, Benkőné Petri Szilvia, Szekeres Evelin, Tuska Mária, Kvasz Nikolett, Hrabovszky Regina, Varga Petra
guggol: Molnár Alexandra, Kincses Lilla, Megyeri Henrietta, Kudlák Ami, Tóth Erna

b_500×400_500×400_16777215_00_images_cikkek2017_masodikkep.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


Fiú kézilabda csapat: városi, megyei 1.helyezett, országos döntőn III.helyezett
Álló: Csicsely Ákos, Szabó Donát, Tóth Kristóf, Darabos György, Benkőné Petri Szilvia, Péter Bálint, Subasicz András
Guggol: Kónya Kreszcensz, Vadász Levente, Tímár Kirill, Koszecz Máté, Korcsmáros Csaba, Ilyés Ákos, Szász Attila
A városi küzdelmekben a csapat tagja volt Zelenyánszki András is!

b_500×400_500×400_16777215_00_images_cikkek2017_harmadikkep.jpg

Adó 1 % 2018