Május 2019
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
10:00
Evangélikus Nagytemplom
Dátum :  2019-05-04
5
6
08:00
Szeberényi tér 2.
Délutáni tanítás.
Dátum :  2019-05-06
7
08:00
Szeberényi tér 2.
Délutáni tanítás.
Dátum :  2019-05-07
8
08:00
Délutáni tanítás.
Dátum :  2019-05-08
9
08:00
Szeberényi tér 2.
Délutáni tanítás.
Dátum :  2019-05-09
10
08:00
Szeberényi tér 2.
Dátum :  2019-05-10
11
12
13
14
08:00
Szeberényi tér 2.
Dátum :  2019-05-14
15
08:00
Luther utca 1.
Dátum :  2019-05-15
17
08:00
Szeberényi tér 2.
14:00
Dátum :  2019-05-17
18
19
21
22
08:00
14:00
Szeberényi tér 2.
Dátum :  2019-05-22
23
24
08:00
Szeberényi tér 2.
Dátum :  2019-05-24
25
26
29
08:00
A hatodik, a nyolcadik és a tizedik évfolyamok részére.
Dátum :  2019-05-29

Adó 1 % 2018

penziranytu logo

ecdl logo

bme-logo

FTH jelveny

Iskolánk amatőr kézilabda csapatainak eredményei

Az idei tanévben is szép eredményeket ért el iskolánk amatőr lány- és fiú kézilabda csapata.
A lányok a városi bajnokságot megnyerték, a megyei döntőn második helyen végeztek.
A fiúk a városi és megyei küzdelmeket is megnyerték, így kivívták az országos döntőn való részvétel jogát.
Nyíregyházán a csoport mérkőzéseket nyerve jutottak a négyes döntőbe, ahol a későbbi első helyezettel vívtak nagy csatát. Sajnos a győzelem nem sikerült, így a kisdöntőbe került a csapat. Nagy szívvel és lelkesedéssel végül győzelemmel zártuk a döntőt és bronzéremmel térhettünk haza.
Gratulálunk a csapatoknak!  BENKŐNÉ PETRI SZILVIA

Lányok Városi bajnokság I.hely
Álló: Baracsi Dóra, Zágonyi Bernadett, Légrádi Réka, Kincses Lilla, Cselei Nóra, Hrabovszky Regina, Tánczos Eliza, Virág Erna, Benkőné Petri Szilvia
Ülő: Varga Petra, Molnár Alexandra, Tóth Renáta, Tóth Cintia, Megyeri Henrietta, Tuska Mária

b_500×0_500×0_16777215_00_images_cikkek2017_elsokep.jpg

 

 

 

 

 

 


Megyei döntő lányok 2.hely
Álló: Töth Renáta, Zágonyi Bernadett, Baracsi Dóra, Benkőné Petri Szilvia, Szekeres Evelin, Tuska Mária, Kvasz Nikolett, Hrabovszky Regina, Varga Petra
guggol: Molnár Alexandra, Kincses Lilla, Megyeri Henrietta, Kudlák Ami, Tóth Erna

b_500×400_500×400_16777215_00_images_cikkek2017_masodikkep.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


Fiú kézilabda csapat: városi, megyei 1.helyezett, országos döntőn III.helyezett
Álló: Csicsely Ákos, Szabó Donát, Tóth Kristóf, Darabos György, Benkőné Petri Szilvia, Péter Bálint, Subasicz András
Guggol: Kónya Kreszcensz, Vadász Levente, Tímár Kirill, Koszecz Máté, Korcsmáros Csaba, Ilyés Ákos, Szász Attila
A városi küzdelmekben a csapat tagja volt Zelenyánszki András is!

b_500×400_500×400_16777215_00_images_cikkek2017_harmadikkep.jpg