Naptár

Április 2019
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
07:00
Békéscsaba, Szeberényi tér 2.
Dátum :  2019-04-08
9
07:00
Békéscsaba, Szeberényi tér 2.
Dátum :  2019-04-09
10
07:00
Békéscsaba, Szeberényi tér 2.
Dátum :  2019-04-10
11
07:00
Békéscsaba, Szeberényi tér 2.
Dátum :  2019-04-11
12
07:00
Békéscsaba, Szeberényi tér 2.
Dátum :  2019-04-12
13
14
15
Áldott húsvéti ünnepeket kívánunk.
Dátum :  2019-04-15
16
Áldott húsvéti ünnepeket kívánunk.
Dátum :  2019-04-16
17
Áldott húsvéti ünnepeket kívánunk.
Dátum :  2019-04-17
18
Áldott húsvéti ünnepeket kívánunk.
Dátum :  2019-04-18
19
Áldott húsvéti ünnepeket kívánunk.
Dátum :  2019-04-19
20
Áldott húsvéti ünnepeket kívánunk.
Dátum :  2019-04-20
21
Áldott húsvéti ünnepeket kívánunk.
Dátum :  2019-04-21
22
Áldott húsvéti ünnepeket kívánunk.
Dátum :  2019-04-22
23
Áldott húsvéti ünnepeket kívánunk.
Dátum :  2019-04-23
27
28

Adó 1 % 2018

penziranytu logo

ecdl logo

bme-logo

FTH jelveny

Hírek

CSENDESNAPOK - 2016. március 16-17.

SZERDA: 1- 4. osztályok programja

1 - 2. osztály: 08.00-ra a gimnázium ebédlőjébe megy

3 - 4. osztály: 08.00-ra az evangélikus egyház gyülekezeti termébe megy

Kérlek Titeket, hogy a gyerekek hozzanak magukkal ragasztót, ollót, tolltartót (ceruza, színes ceruza)

08:00 - 08:55 Kreatív feladat

09:00 - 09:20 Tízórai (1-2. osztály visszamegy az iskolába, a 3-4. osztály pedig a gyülekezeti teremben eszik)

09:20 - 09:35 Játék, mozgás az udvaron.

09:45 - 10:25 Kreatív feladat, a reggeli helyszíneken.

10:45-től áhítat, március 15. műsor: Kistemplom

Délután, ha szívesen néznétek az osztállyal filmet, a Nagy kalandozások - A húsvéti történet című mesét ajánljuk.

CSÜTÖRTÖK: 5 – 13. osztályok programja

08:00 Kistemplom

08:00 - 08:30 Igei köszöntő, a pályázat eredményhirdetése

5-7. osztály
08:45 - 09:25

5.a+5.b: aula: kincskeresés - Szigeti Katalin, Harangozó Imre

6.a E/1: kreatív feladat - Lőrincz Judit

6.b E/14: kreatív feladat - Horváthné Kun Melinda

7.a: E/16: kreatív feladat - Dr. Tóthné Nagy Beatrix

7.b: ebédlő: kreatív feladat - Kondor Klára

09:30 - 10:10

6.a+6.b: aula: kincskeresés - Szigeti Katalin, Harangozó Imre

7.a: E/1: kreatív feladat - Lőrincz Judit

7.b: E/14: kreatív feladat - Horváthné Kun Melinda

5.a: E/16: kreatív feladat - Dr. Tóthné Nagy Beatrix

5.b: ebédlő: kreatív feladat - Kondor Klára

10:15 - 10:55

7.a+7.b: aula: kincskeresés - Szigeti Katalin, Harangozó Imre

5.a: E/1: kreatív feladat - Lőrincz Judit

5.b:E/14: kreatív feladat - Horváthné Kun Melinda

6.a: E/16: kreatív feladat - Dr. Tóthné Nagy Beatrix

6.b: ebédlő: kreatív feladat - Kondor Klára

11:00-tól az istentiszteletig: tízórai, udvar, pihenés

8.-9. osztály

08:30-tól 10:30-ig az evangélikus egyház gyülekezeti termében nézi a filmet

10-13. osztály

08:30-tól 10:30-ig a kistemplomban nézi a filmet

11:00 -11:40 csoportbeszélgetés

11:50 Úrvacsorás Istentisztelet (katolikusok: katolikus templom, evangélikusok és
                                                   reformátusok: evangélikus kistemplom)

b_500×0_500×0_16777215_00_images_cikkek2016_csendesnaphoz.jpg