Naptár

Október 2020
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

penziranytu logo

ecdl logo

bme-logo

FTH jelveny

Báloztunk 2020 februárjában is

 

Iskolánk lelkes diákjainak közreműködésével a DÖK ebben a tanévben is megszervezte a diákbált. A téma a BEG PROM - Old Hollywood volt, így a bálozóknak ezt a stílust magukra öltve kellett megjelenniük, felidézve az 1920-as éveket, az időszak elegáns, kifinomult világát. A közel háromszáz vendég nagyon jól érezte magát az este folyamán, melyet élőzene, illetve az azt követő diszkó tett felejthetetlenné. Iskolánk egyik tanulója az alábbiakban így foglalta össze gondolatait a bálról:

"2020.február 14. Az idei BEG PROM is, mint minden évben február első felében kerül megrendezésre, ami most február 14.-re, Valentin-napra esett. Hallottunk olyat, hogy valaki azért nem vett részt idén a bálon mert kettesben szeretné ünnepelni a szerelmével ezt a napot, de ettől függetlenül most is telt házzal báloztunk a Phaedra Rendezvényközpontban visszarepülve az 1920-as évek Old Hollywood idejére. A nyolc órás kapunyitás után fél kilenckor Köveskúti Péter Intézményvezetőnk nyitotta meg hivatalosan az estét, amelyet Szente Réth Katalin iskolalelkészünk és Kasnyik Zsófia DÖK elnökünk köszöntője követett. A konferálók idén is a diákhetes jelöltjeink voltak, azaz Kovács Ákos a BEGSIGHT jelöltje és Bánfi Bence a YOUREFLECTION jelöltje. Kilenc órától hajnali egy óráig az Antovszki Band zenekar adta meg a hangulatot, amit a bálkirály, -királynő megszavazott párosának eredményhirdetése után Taylor Z fokozott tovább az est hátralevő részében, egészen hajnali háromig. A fotósarokban nem csak a jelenlegi tanulóinkról és pedagógusainkról születtek megörökített pillanatok, hanem visszatérő diákjainkról is, valamint a segesvári és olasz vendégeinkről is. Látva az arcokat, tekinteteket, táncolókat és visszajelzéseket, a 2020-as BEG PROM sem okozott csalódást, az újdonsült DÖK vezetőség pedig reméli, hogy jövőre is legalább ennyire fergeteges és felejthetetlen estét varázsolhatnak a bálozókkal."

Puskely Viktória