Naptár

Október 2017
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

egyszazalek20160202

penziranytu logo

ecdl logo

bme-logo

FTH jelveny

„Arany ecset”

Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata és a Munkácsy Mihály Múzeum idén is megrendezte a hagyományos városi gyermekrajz kiállítását. Az idei téma: Arany János születésének 200. évfordulója tiszteletére az "Arany ecset" elnevezést kapta.

XXXIX. Városi Gyermekrajz Pályázatán idén is sikeresen szerepeltek az Alapfokú Művészeti Iskola diákjai!

Gratulálunk a szép eredményekhez a díjazottaknak és a felkészítő tanáraiknak!

 

 

Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata és a Munkácsy Mihály Múzeum az idén is megrendezte a hagyományos városi gyermekrajz kiállítását.
Az idei téma Arany János születésének 200. évfordulója tiszteletére az „Arany ecset” elnevezést kapta.
Iskolánk diákjai - a korábbi évekhez hasonlóan - különleges és igen színvonalas anyaggal szerepeltek.
A megnyitó ünnepség 2017. április 29-én volt.

 

 

XXXIX. Városi Gyermekrajz Pályázat végeredménye 

 

DÍJAZÁSBAN RÉSZESÜLTEK:

 

1. b osztály (6-7 évesek)
Balázs Brigitta (4. osztály)
Balla Gábor (4. osztály)
Csatári Zsanna (4. osztály)
Erdélyi Lilla (4. osztály)
Fürj Magdaléna (4. osztály)
Gercsi Réka (14 éves)
Germán Diána (4. osztály)
Kindli Noémi (13 éves)
Lipták-Nyári Laura (4. osztály)
Lukóczki Maja (10 éves)
Majoros Nóra (12 éves)
Molnár Milán (4. osztály)
Nagy Krisztina Orsolya (4. osztály)
Nyeste Laura (14 éves)
Okos Luca (1. osztály)
Papp Adrienn (13 éves)
Pepó Panna (13 éves)
Ragács Janka (4. osztály)
Ragály Bettina (13 éves)
Rajtár Bianka (4. osztály)
Schilling Sára (4. osztály)
Szabó Gréta (13 éves)

KIÁLLÍTÁSRA KERÜLTEK:

Apáti Csenge (10 éves)
Ács Melinda Lili (5. osztály)
Balázs Brigitta (10 éves)
Bali Boglárka (2. osztály)
Balla Dóra (3. osztály)
Balog Csenge (3. osztály)
Balog Laura (13 éves)
Barta Fruzsina (8 éves)
Bartolák Flóra (11 éves)
Bánki Máté (11 éves)
Bánszki Norbert (2. osztály)
Bogár Máté (8 éves)
Botyánszki Boglárka (8 éves)

 

KIÁLLÍTÁSRA KERÜLTEK:

Bujdosó Boglárka (3. osztály)
Csanádi Virág (5. ill. 6. osztály)
Csató Brigitta (14 éves)
Csató Nikolett (14 éves)
Csoportmunka (11-12 évesek)
Csoportmunka (9-10 évesek) 3.a osztály
Csoportmunka 11-12 évesek (17 fő)
Csurulya Bolda Panna (10 éves)
Dézsi Tímea (5. ill. 6. osztály)
Egeresi Sára (8 éves)
Erdélyi Lilla (4. osztály)
Fazekas Boldizsár (9 éves)
Fürj Leonóra (2. osztály)
Garamvölgyi Agamemnon Vajk (12 éves)
Gercsi Réka (8. osztály)
Gózon Botond (7 éves)
Guliga Nóra (10 éves)
Gulyás Adél (10 éves)
Gulyás Sára (5. ill. 6. osztály)
Gyaraki Benjámin (7. osztály)
Gyenge László (2. osztály)
Hajdú-Adamik Csenge (2. osztály)
Hajnal Napsugár (7 éves)
Heil Gergő (8 éves)
Horváth A. Nóra (13 éves)
Kémenes Gréta (8 éves)
Kiss Zsófia (8 éves)
Knyihár Zsuzsanna (9 éves)
Kovács Nóra (2. osztály)
Kulcsár Orsolya (8 éves)
Kupás Lilla (10 éves)
Lenkefi Lola Luna (9 éves)
Lenkefi Luca (5. osztály)
Liker Boglárka (3. osztály)
Lipták-Nyári Laura (4. osztály)
Molnár Márton (8 éves)
Nagy Kristóf (7. osztály)
Nagy Krisztina, Aida (10 éves)
Nagy Lola (7 éves)

 

KIÁLLÍTÁSRA KERÜLTEK:

Nagyházi Sára (7. osztály)
Oczot Zsófia (10 éves)
Orodán Kornél (10 éves)
Pálffi Júlia (9 éves)
Rajeczki Nikoletta (4. osztály)
Rajtár Bianka (4. osztály)
Rácz-Valach Villő (9 éves)
Seben Zalán (12 éves)
Smucz Boglárka (8. osztály)
Stefkovics Linda (5. ill. 6. osztály)
Szabó Adél (9 éves)
Szabó Anna (8 éves)
Szabó Boglárka (7. osztály)
Szabó Máté (9 éves)
Szalai Réka (4. osztály)
Szász Lívia (8 éves)
Szász Szófia (8 éves)
Szigeti Alexandra (5. ill. 6. osztály)
Szlancsik Luca (7 éves)
Sztanek Emese (9 éves)
Tar Emese (12 éves)
Tóth Tibor (13 éves)
Vadász Ágoston (7. osztály)
Varga Bíborka (9 éves)
Varga Panna (8 éves)
Varga Réka (8 éves)
Varga Tamás (3. osztály)
Veres Nóra (8. osztály)
Vida Levente (11 éves)
Virág Franciska (8 éves)
Virág Janka (9 éves)
Virág Regina (8 éves)
Zétényi Szonja (8 éves)

 

FELKÉSZÍTŐ PEDAGÓGUSOK:

Balázs Hajnalka

Bordás Andrea
Dr. Tóthné Nagy Beatrix
Irimiásné Bálint Ildikó
Lőrincz Judit
Pappné Hüttner Csilla
Püski Erika
Szászné Váradi Éva
Tóth Erika