Naptár

Május 2019
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
10:00
Evangélikus Nagytemplom
Dátum :  2019-05-04
5
6
08:00
Szeberényi tér 2.
Délutáni tanítás.
Dátum :  2019-05-06
7
08:00
Szeberényi tér 2.
Délutáni tanítás.
Dátum :  2019-05-07
8
08:00
Délutáni tanítás.
Dátum :  2019-05-08
9
08:00
Szeberényi tér 2.
Délutáni tanítás.
Dátum :  2019-05-09
10
08:00
Szeberényi tér 2.
Dátum :  2019-05-10
11
12
13
14
08:00
Szeberényi tér 2.
Dátum :  2019-05-14
15
08:00
Luther utca 1.
Dátum :  2019-05-15
17
08:00
Szeberényi tér 2.
14:00
Dátum :  2019-05-17
18
19
21
22
08:00
14:00
Szeberényi tér 2.
Dátum :  2019-05-22
23
24
08:00
Szeberényi tér 2.
Dátum :  2019-05-24
25
26
29
08:00
A hatodik, a nyolcadik és a tizedik évfolyamok részére.
Dátum :  2019-05-29

Adó 1 % 2018

penziranytu logo

ecdl logo

bme-logo

FTH jelveny

ALAPFOKÚ MŰVÉSZETOKTATÁS ÓRÁI

GYERE JÁTSZANI, RAJZOLNI, FESTENI, KAPCSOLÓDJ KI, ALKOSS VELÜNK

„TEDD HOZZÁ A KEZED”, ÚJRA HÍVUNK BENNETEKET AZ ALAPFOKÚ MŰVÉSZETOKTATÁS ÓRÁIRA!

2018-2019 tanévre

Alapfokra pótbeiratkozás:

2018. szeptember 14. péntekig

Tandíjak, térítési díjak befizetésének határideje:

2018. szeptember 28. péntek 12.00 óra

A csoportbeosztások, órarend kialakítása ezen a héten (2018. szeptember 3-7) történik. A foglalkozások, Alapfokos órák 2018. szeptember 10. hétfőtől kezdődnek.

Az órarendet később a honlapra is feltöltjük.

 

Bővebben: ALAPFOKÚ MŰVÉSZETOKTATÁS ÓRÁIBővebben: ALAPFOKÚ MŰVÉSZETOKTATÁS ÓRÁIBővebben: ALAPFOKÚ MŰVÉSZETOKTATÁS ÓRÁI

 

Tavaszi sakk sikerek

Sakkozóink a diákolimpiai küzdelmek után sem pihentek, több versenyen képviselték nagy sikerrel iskolánkat, és népszerűsítették a Sakkpalota programot.

III. Meritum Kupa  -  Nemzeti Diákverseny területi döntő

Szeged

1. korcsoport

II.    Polgár Szilvia   1.b

2. korcsoport

II.    Balogh Flóra    3.a

VII. Bazsó Máté     3.a

Polgár Szilvia és Balogh Flóra bejutott a versenysorozat országos döntőjébe.

 

XIII. Orosházi Nyílt Gyermek Sakkbajnokság

Orosháza

1.       Balogh Flóra                 3.a

2.       Hrabovszki György      3.a

3.       Skaliczki Tamás            3.a

4.       Roszik Máté                  3.a

7.       Borbola Csaba              3.a

 

XXXIX. Kisjenő Kupa Nemzetközi Sakkverseny

Kisjenő (Románia)

4.  Bazsó Máté      3.a

 

V. Bajusz György Sakk Emlékverseny

Battonya

1. Bazsó Máté              3.a

2. Bánszki Norbert       3.a

Háromváros Sportfesztivál

Bánszki Norbert                3.a

Bazsó Máté                        3.a

Skaliczki Tamás                 3.a

Sakkcsapat                   I. hely

Békéscsaba város       I. hely

 

Nemzeti Diákverseny sakk országos döntő

Budapest

3.     Polgár Szilvia       1.b

9. Balogh Flóra        3.a

 

XXVII. Park Kupa Nemzetközi Ifjúsági Sakkverseny

Gyula

1. korcsoport

I.    Polgár Szilvia            1.b

IV.       Kesjár Benjámin        3.a

 

2. korcsoport

leány

II. Balogh Flóra              3.a

III. Seres Kitti                  3.a

fiú

III. Hrabovszki György    3.a

IV. Skaliczki Tamás

V. Bánszki Norbert

VI. Borbola Csaba

VII. Gyenge László

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szorobános sikereink

Nagyon szép eredmények születtek hétvégén a Budapesten megrendezésre került Országos Szorobánversenyen.
A hat elsőosztályos és az egy ötödikes gyermek lelkes hozzáállása, kitartó munkája meghozta gyümölcsét, és a legjobb helyezéseket hoztuk el. Minden versenyzőmre nagyon büszke vagyok, szívből gratulálok nekik!
Eredményeink:
1.a) osztály:
Oláh Lili                          1. helyezett
Martyin Dóra                  3. helyezett
László Nóra Imola           4. helyezett
Cseh Fruzsina                5. helyezett
Kreisz Zorka                   5. helyezett
Kovács Bercel István      6. helyezett

5.a) osztály:
Kvasz Bálint                    6. helyezett



 Óréné Péli Gyöngyi tanító

 

 

 

Bővebben: Szorobános sikereink

Bővebben: Szorobános sikereink

Bővebben: Szorobános sikereink

Bővebben: Szorobános sikereink