Naptár

Augusztus 2020
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

penziranytu logo

ecdl logo

bme-logo

FTH jelveny

12 órás kosárlabda

KOSÁRLABDA  VÉGEREDMÉNY

ÁLTALÁNOS ISKOLA

 

ÖSSZESÍTETT HELYEZÉS

OSZTÁLY

LEÁNY

FIÚ

1.

7.B

Bartolák Flóra, Erki Emma, Erdősi Loretta, Tövisháti Szilvia, Lenkefi Luca, Ács Melinda, Gabnai Regina

Varga Árpád, Vida Szűcs Kevin, Nógrádi Mihály, Szűcs Ákos, Balla Gergő

 

2.

5.A

Liker Boglárka, Kincses Veronika, Virág Franciska, Varga Bíborka, Köveskúti Amina, Ticz Enikő, Nagy Emese

Bozó Mirkó, Botyánszki Miklós, Bánfi Balázs, Baracsi Balázs, Voják Roland, Cseh Sebestyén, Csepregi Tamás

2.

7.A

Szentandrászki Gréta, Szoboszlai Petra, Rajtár Dóra, Lovász Kitti, Zelenyánszki Léna, Molnár Barbara, Tar Emese, Gabnai Regina

 

Szelezsán Zsombor, Lukács Balázs, Földi-Jávori Péter, Kiss Ákos, Técsy Gyula, Markóczy Marcell, Uhrin Dániel, Thúry Ádám, Apáti Bálint

 

4.

6.B

Csatári Zsanna, Fábián Dóra, Kupás Lilla, Ragács Janka, Gulyás Adél, Lázár Kata Boglárka, Germán Diána, Frisnyicz Karina

 

Vida Levente, Iróczky Péter, Fuderer Bence,  Berczi Ákos, Kulcsár Áron, Molnár Milán

 

5.

7.C

Földi Vera, Lipcsei Lilla, Gulyás Sára, Oláh Gréta, Dézsi Tímea, Szerencsi Boglárka

 

Gradinariu Cotizo, Fodor Botond, Szegedi Tamás, Szabó Imre, Pál Miklós, Krizsán Botond, Bánki Máté

 

6.

6.A

Rajtár Bianka, Palotai Petra, Nagy Krisztina Orsolya, Pintér Borka,  Pintér Janka

 

Nagy Álmos, Kiss Zoltán, Kvasz Bálint, Bartyik Andor,  Schauer Bence, Gila Zsombor

 

7.

5.B

Szabó Zorka, Mészáros Melinda, Tóth Szonja, Biró Lilla, Ulrich Noémi, Lipták-Nyári Laura, Bartolák Dominika

 

Győri Tibor, Szabó Máté, Pethő Lehel, Varga Tamás, Rajkó Nátán, Kővágó Nándor, Petőcz Árpád

 

 

NYÍLT NAPOK az általános iskolában - 2019

 Bővebben: NYÍLT NAPOK az általános iskolában - 2019

 

Tisztelt Szülők!

A Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium szeretettel várja az érdeklődőket, szülőket és gyermekeket

  • a 2019. február 23-án, szombaton 9 órától
  • és a 2018. március 9-én, szombaton 9 órától

tartandó bemutató foglalkozásaira.

A foglalkozásokat tartják:

Bordás Andrea, Püski Erika, Szászné Novák Krisztina, Szeverényi Irma tanítók.

Helyszín: Békéscsaba, Baross u. 1 – 3.
Információ: www.begart.hu
Tel.: 06/20/8242-162, 06/66/527-560

A plakát teljes méretben

Eredményes félévet zártak a Sakkpalota versenyzői

 

A 4.a osztály sakkozói, kiegészülve a 2.b osztályos Polgár Szilviával, eredményekben, érmekben és kupákban gazdag félévet zártak.

Töretlen szorgalommal ülnek a versenyasztalok mellé hétvégenként, s míg mások pihennek, játszanak, számítógépeznek, ők a sakktudásukat csiszolgatják, az elméjüket, figyelmüket élesítik. És nem eredménytelenü!

X. Madzagfalvi Rapid Sakkverseny  -  Békés

Leány

I. Polgár Szilvia

II. Seres Kitti

III. Balogh Flóra

Fiú

I. Skaliczki Tamás

II. Bánszki Norbert

III. Borbola Csaba

 

Kolbász Kupa Nemzetközi Sakk Csapatverseny

IV. Bánszki Norbert

        Bazsó Máté

        Gyenge László

        SkaliczkiTamás  -  A felnőtt mezőnyben tábladíjas eredményt ért el.

 

Szamos Sakkpalota Kupa-  Budapest

A nemzetközi versenyen Bazsó Máté 6. helyezést ért el.

 

Jankay Sakkverseny

1. korcsoport

I. Polgár Szilvia  -  Az összevont fiú-leány mezőnyben veretlenül nyert.

2. korcsoport

Leány

I. Seres Kitti

II. Balogh Flóra

Fiú

I. SkaliczkiTamás  -  100%-os teljesítménnyel

II. Bazsó Máté

III. Hrabovszki György

 

XI. Szucharda Gyula Sakk Emlékverseny  -  Mezőberény

Leány 

I. Balogh Flóra  -  A legjobb versenyző a leány- fiú serdülő mezőnyben.

II. Polgár Szilvia

III. Seres Kitti

Fiú

I. Skaliczki Tamás

II. Hrabovszki György

III. Bánszki Norbert

 

Szent Patrik Kupa  -  Gyomaendrőd (felnőtt sakkverseny)

IV. Bazsó Máté

 

Csabai Sakk Karácsony

Leány

I. Balogh Flóra

II. Polgár Szilvia

Fiú

I. SkaliczkiTamás  -  100%-os teljesítménnyel

II. Bánszki Norbert

III. Hrabovszki György

 

XXV. Gyöngyösi Lázár Sakk Emlékverseny  -Gyula  (serdülő mezőny)

Leány

I. Polgár Szilvia

II. Balogh Flóra

Fiú

II.Skaliczki Tamás

III.       Hrabovszki György

IV.       Bánszki Norbert

 

Lassan célegyenesbe érkezik a diákolimpiai felkészülés, hiszen február elején egyéni és csapatküzdelmekben mérhetik össze tudásukat sakkozóink.

A megyei bajnokok indulási jogot szereznek az országos diákolimpiák küzdelmeire.

                                                                                                     Bordás Andrea

                                                                                                     tanító

                                                                                                     Sakkpalota-oktató

 

Bővebben: Eredményes félévet zártak a  Sakkpalota versenyzői