Naptár

Augusztus 2017
H K Sze Cs P Szo V
1
2
09:00
Főépület, Szeberényi tér 2.
Csak a legsürgősebb ügyeket intézzük 9-12 óra között. Ki- és beiratkozni nem lehet a nyáron.
Dátum :  2017-08-02
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
09:00
Főépület, Szeberényi tér 2.
Csak a legsürgősebb ügyeket intézzük 9-12 óra között. Ki- és beiratkozni nem lehet a nyáron.
Dátum :  2017-08-16
17
18
19
20
21
22
23
24
08:00
A mai napon, 15 óráig Tálas Valéria igh-nak.
Békés, Dánfok üdülőközpont
Dátum :  2017-08-24
25
09:00
Magyar nyelv és irodalom, földrajz, történelem, biológia, angol és olasz nyelv.
Békés, Dánfok üdülőközpont
Dátum :  2017-08-25
26
Békés, Dánfok üdülőközpont
Dátum :  2017-08-26
27
28
9:00 matematika-fizika 13:00 kémia
Dátum :  2017-08-28
29
30
31

egyszazalek20160202

penziranytu logo

ecdl logo

bme-logo

FTH jelveny

Tanáraink

 

Bányai  Inez textilművész, öltözéktervező
Fazekas Attila festőművész, vizuális és környezetkultúra szakos tanár
Flóra Virág Magdolna grafikusművész,  képzőművész tanár
Kéri Gáspár  fotográfus, képzőművész
Krajcsó László vizuális kommunikáció tervezőművész, fotográfus
Megyeri-Horváth Gábor festőművész, művészeti rajz és művészettörténet szakos középiskolai tanár
Pluhár András vizuális kommunikáció tervezőművész, grafikus
Prisztavok Tibor szobrászművész,  művészeti rajz és művészettörténet szakos középiskolai tanár
Simon Debóra Eszter festőművész, képzőművész tanár
Tóth Péter  grafikusművész
Vadászné Ablonczy Emőke textilművész, vizuális és környezetkultúra szakos tanár, intézményvezető-helyettes

 

Közismeret és egyéb szakmai tantárgyak:

 

Balogh Sándor   
Benkőné Petri Szilvia 12.C osztályfőnöke
Béresné Juhász Ágnes  
Darányi Katalin  
Domokos Tamásné  
Dr. Técsyné Orosz Irén  
Fazekas Attláné  
Gerendeliné Ballagó Márta  
Halász Alexandra Ildikó  iskolalelkész  
Harangozó Imre   
Hevesi Krisztina  
Horcsákné Tóth Edit  
Jenei Éva  
Kesjár Ruben  
Kis Ágnes Erzsébet 11.C osztályfőnöke
Kondor Klára   
Krajcsó László 9.C osztályfőnöke
Krisánné Egeresi Viktória 13.C osztályfőnöke
Kutyej Pál Gábor   
Magyarné Zahorán Edit  
Makai Sándor  
Marti Miklós Nándor   
Németh Csilla  
Paluska Krisztina 10.C osztályfőnöke
Plavecz Zoltán  
Rumble Erika  
Szeblák Tamás   
Szeverényiné Lázár Emese  
Zleovszkiné Csatlós Mária