Nyári ügyelet

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!
 
A nyári szünetben az ügyintézés (Pl.: iskolalátogatási igazolás) június 30-ig minden nap 8:00 és 15:00 óra között lehetséges.
Július 1. és augusztus 24. között valamennyi épületünk zárva lesz.
Ügyeleti napok a nyári szünetben:
Július 8. 9:00 - 12:00 óráig
Július 22. 9:00 - 12:00 óráig
Augusztus 5. 9:00 - 12:00 óráig
Augusztus 19. 9:00 - 12:00 óráig
Az ügyeletet a Szeberényi tér 2. alatt, a gimnázium épületében tartjuk.
 
Jó pihenést kívánunk mindenkinek!